گردش در اروپا با قطار

 

فرم خرید بلیط قطار اروپا

  • تعداد مسافران

  • مشخصات درخواست کننده

  • اگر گزینه های فوق مناسب سفر شما نیست با ما تماس بگیرید. 88946541
 

تشخیص هویت انسانی

 

سفر با قطار یکی از لذت بخش ترین انواع سفر است. به خصوص اگر قطار شما با کیفیت و مسیر سفر زیبا باشد. این ها و بسیاری موارد دیگر ، از امتیازات مثبت خطوط ریلی اروپاست. چامگیر با بررسی مسیر سفر شما، بهترین پیشنهاد را برای گردش در اروپا با قطار به شما ارایه می کند.

خرید بلیط قطار

خطوط ریلی در اروپا دارای گستردگی زیادی است. به شکلی که شما می توانید به راحتی بین دو شهر در دو کشور مختلف سفر کنید و از مناظر زیبای اطراف لذت ببرید. البته نباید از نظر دور داشت که لزوما سفر با قطار به معنای ارزان تر یا سریع تر بودن از سفر با هواپیما نیست. به خصوص که در بعضی مسیرها قطار مستقیم وجود ندارد و شما باید یک یا چند نقطه اتصال را هم طی کنید تا به مقصد برسید.

خرید بلیط قطار اروپایی

نوعی از بلیط که به افراد غیراروپایی ارایه می شود، Rail pass است. شما از طریق این Pass می توانید در یک بازه زمانی مشخص، به طور نامحدود از قطارهای محدوده ای که مشخص کرده اید استفاده کنید. برای تهیه این نوع از بلیط فرم مقابل را پر کنید. همچنین در زیر سوالاتی که ممکن است به ذهن شما خطور کند آورده شده است. اگر سوال دیگری دارید ، با ما تماس بگیرید:

 تماس از طریق تلگرام

88946541  --  09213613868

سوالات متداول

1در اروپا سفر با قطار به صرفه‌تر است یا سفر با هواپیما ؟
در این مورد نمی توان نظر قطعی داد. در بعضی مسیرها شاید هزینه هواپیما کمتر از قطار باشد، به خصوص پرواز با شرکتهایی نظیر رایان ایر یا ایزی جت. اما با توجه به مدت زمانی که قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر باشید و هزینه ای که باید برای رسیدن به فرودگاه که معمولا خارج از شهر است پرداخت کنید، احتمالا به صرفه تر است که از قطار استفاده کنید.
2چگونه بلیط یا pass قطار را تحویل بگیریم؟
بلیط هایی که به صورت الکترونیکی باشند، پس از صدور برای شما ایمیل می شوند. بلیط یا pass که نیاز به چاپ در برگه های مخصوص دارند، پس از صدور و چاپ با هماهنگی قبلی، یا برای شما ارسال می شوند و یا برای تحویل به دفتر چامگیر مراجعه می کنید.
3آیا با این Pass می توانم تمام قطارها را سوار شوم؟
هر Pass به همراه راهنما و نقشه ارایه می شود. همچنین کشورهایی که در آنها امکان استفاده از pass خواهید داشت نیز مشخص شده است. با این حال برای برخی مسیرهای پرتردد، قطارهای سریع السیر و شب رو، حتما نیاز به رزرو صندلی است در غیر این صورت هیچ تضمینی برای موجود بودن صندلی خالی برای شما وجود ندارد.
4زمان لازم برای صدور پس چه قدر است ؟
شما می توانید فرم روبرو را تکمیل و برای ما ارسال نمایید. ما pass مناسب را به شما معرفی می کنیم، در صورتی که مبلغ را همان روز پرداخت نمایید، همان روز و یا حداکثر طی 24 ساعت pass به نام شما ثبت و در صورت مشخص بودن زمان سفر شما، فعال می شود و به آدرس عنوان شده توسط شما ارسال می گردد و یا برای تحویل آن به دفتر چامگیر مراجعه می کنید.
5فعال کردن Pass به چه معناست؟
RailPass ها، از نظر بازه زمانی استفاده با هم تفاوت دارند. نوع پس مورد نظرتان را باید بر اساس زمان سفر و طول سفرتان مشخص کنید و حتما به آن دقت کنید. به عنوان مثال یک pass 6 روزه در یک ماه، به این معناست که طی یک ماه از زمان صدور، از روزی که Pass را فعال کنید، به مدت 6 روز فرصت دارید از آن استفاده کنید.
6FlexiPass چیست؟
اگر شما در یک بازه زمانی مثلا 2 ماهه ، در اروپا حضور دارید و قصد دارید 15 روز متفاوت از Pass خود استفاده کنید ، می توانید از نوع FlexiPass استفاده کنید. در این حالت شما روزهای استفاده خود را مشخص می کنید و به این صورت نیاز نیست هر 15 روز پشت سر هم استفاده شود.
7کشورهای اسکاندیناوی چه کشورهایی هستند؟
چهار کشور دانمارک ، سوئد ، نروژ و فنلاند ، کشورهایی هستند که تنها با خریدن Pass یک کشور مربوط به کشورهای اسکاندیناوی ، می توانید با قطار در آنها سفر کنید.
8کشورهای Benelux چه کشور هایی هستند؟
سه کشور لوکزامبورگ ، بلژیک و هلند ، کشورهای بنلوکس را تشکیل می دهند. در واقع شما برای سفر با قطار در این سه کشور کافیست Pass یک کشور مربوط به Benelux را تهیه نمایید.