خرید بیمه مسافرتی

احتمال بروز بیماری و مشکلات در سفر خیلی کم است، اما همین احتمال کم اگر به واقعیت بپیوندد می تواند کام شما را در تمام سفر تلخ کند و هزینه‌های گزافی را به شما تحمیل کند. اما شما می توانید پیش از سفر، با هزینه‌ای بسیار کم، هزینه‌های خود را جبران کنید.

چرا بیمه مسافرتی بخریم؟

بیمه مسافرتی ، نوعی از خدمات بیمه ای است که برای افرادی که قصد سفر داشته باشند صادر می گردد و هزینه های اتفاقات ناگوار در سفر مثل بیماری، آسیب دیدگی ، نیاز به انتقال به کشور، فوت و مواردی از این دست را پوشش می دهد. هزینه بیمه سفر در مقابل هزینه‌های احتمالی بعدی که در هنگام بروز حادثه به شما تحمیل می شود، ناچیز است.

در حال حاضر تمام مسافرانی که از طریق تور سفر می کنند بیمه سفر می شوند. اما متاسفانه اطلاع‌رسانی درستی در مورد نحوه استفاده از این بیمه‌نامه به مسافران ارایه نمی شود و بسیاری از آنها، حتی در صورتی که در سفر دچار مشکل شوند، از نحوه استفاده از این بیمه آگاهی ندارند. اما خرید بیمه مسافرتی حتما نیاز به شرکت در تور ندارد و شما به طور شخصی هم می توانید خرید بیمه را انجام دهید. کافی است فرم روبرو را تکمیل نمایید. هر سوالی در این مورد دارید با ما تماس بگیرید:

88946541  --  09213613868

سوالات متداول

1بیمه مسافرتی یا بیمه سفر شامل چه مواردی می شود؟
بیمه مسافرتی که چامگیر به شما ارایه می کند، شامل این موارد خواهد بود:

- پرداخت هزینه های درمانی در کشور مقصد
- پشتیبانی 24 ساعته توسط اپراتور فارسی زبان با یک تلفن
- پرداخت هزینه بازگشت در موارد فورس ماژور
- پرداخت هزینه دارو در هنگام گم شدن چمدان در فرودگاه مقصد
- یاری رسانی در هنگام گم شدن پول و مدارک
2چگونه از بیمه استفاده کنیم؟
بیمه سفر ارایه شده توسط چامگیر، یکی از معدود بیمه های مسافرتی است که به شما امکان پرداخت هزینه ها در مقصد را می دهد. کافی است زمانی که نیاز به استفاده از خدمات بیمه ای داشتید ، با شماره پشتیبانی که در اختیار شما قرار گرفته است تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
همچنین در صورتی که امکان تماس گرفتن نداشته باشید، کافی است یک گزارش وضعیت از بیمارستان دریافت کنید و در ایران با ارایه آن به ما هزینه های خود را پس از بررسی مدارک دریافت نمایید.
3آیا بیمه مسافرتی محدودیت سنی دارد؟
خیر، هر فرد با هر سنی می تواند یک بیمه نامه مجزا دریافت کند.
4هزینه بیمه سفر چقدر است؟
هزینه بیمه سفر با توجه به مقصد سفر و سن مسافر تعیین می گردد. برای اطلاع از هزینه بیمه خود با ما تماس بگیرید:
88946541 -- 09213613868
5آیا محدودیتی برای صدور بیمه سفر وجود دارد؟
خیر ، محدودیتی از نظر نوع سفر نیست. شما کافی است مقصد سفر و مدت سفر خود را مشخص نمایید تا برای شما بیمه نامه مناسب صادر گردد.
6مدت اعتبار هر بیمه نامه چقدر است؟
هر بیمه نامه از زمان صدور 6 ماه اعتبار دارد. از زمانی که مهر خروج از کشور در پاسپورت شما درج شود، تعداد روز بیمه شما طبق قرارداد محاسبه می شود. به عنوان مثال اگر یک بیمه نامه 15 روزه خریداری کرده اید، تا شش ماه می توانید از آن استفاده کنید و از زمان خروج از کشور ، تا 15 روز تحت پوشش بیمه خواهید بود.

مشخصات درخواست

 

مشخصات متقاضی

 

تایید هویت انسانی