یک سفر شامل بخش های مختلفی است که هر کدام از آنها به تنهایی می توانند نقشی تعیین کننده در کیفیت سفر داشته باشند. یک تور خوب، با یک پرواز بد، کاملا خراب می شود. به همین صورت هتل و محل اقامت هم از اهمیت زیاد و حتی بیشتر از پرواز برخوردار است. اینجاست که اهمیت رزرو هتل مناسب پدیدار می شود.

جستجو برای هتل مناسب

هر فردی که قصد سفر به شهری ناآشنا را داشته باشد، فارغ از هدف سفر که تفریحی یا کاری باشد، نیاز به رزرو هتل دارد. با توجه به اهمیت فوق العاده راحتی و امکانات مناسب هتل، یافتن هتل مناسب همواره یکی از دغدغه‌های مهم مسافران است. اما ما در چامگیر در تلاشیم که با استفاده از تخصص و تجربه خود و همچنین با استفاده از تحقیقاتی که از مسافران قبلی به انجام رسانده ایم، همواره بهترین گزینه‌ها را در اختیار مسافران خود قرار دهیم.

با این کار ، رزرو هتل را برای مشتریان خود به امری عادی و بدون دردسر تبدیل می کنیم و به جای گزینه های فراوان و ناشناخته، تعداد محدودی از هتل‌های شناخته شده و با کیفیت را در اختیار آنان قرار می دهیم. البته ناگفته پیداست که اگر هتل خاصی مد نظر مسافر باشد، حتما او را در مراحل رزرو همراهی خواهیم کرد.

در زیر تعدادی از سوالاتی را که ممکن است در هنگام رزرو هتل به ذهن شما خطور کند آورده ایم. همچنین اگر سوالی داشتید می توانید بدون نگرانی با ما تماس بگیرید:

 تماس از طریق تلگرام

88946541  --  09213613868

مشخصات درخواست

 

مشخصات درخواست کننده

 

تایید هویت انسانی

 

سوالات متداول

1هزینه حضور یک نفر در اتاق دو نفره چقدر است؟
تقریبا همه هتل‌ها اتاق یک نفره دارند. اما اگر یک هتل امکان ارایه هتل یک نفره را نداشته باشد، بخشی از هزینه نفر دوم را پرداخت و در یک اتاق دو نفره ساکن می شود.
2آیا اتاق دو نفره فقط به زوجین داده می شود؟
در ایران اگر یک خانم و آقا قصد ورود به یک اتاق را داشته باشند حتما باید مدارک هویتی خود که نشان دهنده نسبت آنهاست را ارائه کنند. جدا از همسران، سایر نسبت‌های فامیلی درجه اول می توانند در یک اتاق حضور داشته باشند. ضمن اینکه دو خانم و دو آقا هم می توانند در یک اتاق حضور داشته باشند. افراد می توانند در هنگام رزرو هتل درخواست یک تخت دونفره یا دو تخت یک نفره کنند.
3اتاق دبل و تویین چه تفاوتی با هم دارند؟
تفاوت از نظر سایز ندارند. اما نوع تخت در اتاق دبل ، یک تخت دو نفره است. در اتاق تویین ، دو تخت یک نفره.
4اتاق فامیلی یعنی چه؟
اتاق فامیلی یا Family room ، از نظر سایز بزرگتر است و همچنین علاوه بر یک تخت دو نفره، یک یا دو تخت کوچکتر هم در آن قرار دارد. همچنین نوع دیگری از اتاق که با عنوان family suite هم شناخته می شود، شامل یک یا دو اتاق خواب است و امکانات آشپزخانه کوچکی هم داراست.
5آیا در اتاق هتل می توان سیگار کشید؟
اگر هتل شما بخش سیگاری‌ها داشته باشد، می توانید یک اتاق در این بخش رزرو کنید و بنابراین مشکلی برای سیگار کشیدن نخواهید داشت. اما در اتاق‌های عادی هتل و همچنین هتل‌هایی که اتاق سیگاری‌ها ندارند، اجازه سیگار کشیدن داخل اتاق نخواهید داشت.
6ساعت ورود به هتل و خروج از هتل چند است؟
تقریبا در تمام هتل‌های دنیا، ساعت ورود به اتاق (Check in time) ساعت 14:00 یا 2 بعد از ظهر و ساعت خروج (Check out time) ساعت 12 ظهر است. قبل از ساعت ورود اگر اتاق خالی باشد، ممکن است اتاق را در اختیار شما قرار دهند. همچنین شما می توانید از قبل با هتل برای حضور زودتر یا Early check in هماهنگ کنید. اما اگر از ساعت خروج گذر کنید، هزینه یک روز اضافه از شما دریافت می شود.
7هتل گارانتی یعنی چه؟
برخی آژانس های مسافرتی و عمده فروشان خدمات مسافرتی، کل یا بخشی از اتاق‌های یک هتل را از پیش برای یک بازه زمانی خاص رزرو و هزینه آن را پرداخت می کنند. به این صورت قیمت گذاری اتاق‌ها با توجه به سیاست های آن آژانس انجام می شود.
قیمت هتل گارانتی از قیمتی که خود هتل ارایه می کند هم کمتر است.
هتل گارانتی با گارانتی بهترین قیمت هتل متفاوت است.