قوانین و مقررات استفاده از خدمات چامگیر

چامگیر سرویسی است که با هدف اطلاع رسانی مناسب و تسهیل دسترسی افراد به خدمات سفر و گردشگری مناسب آنها راه اندازی شده است. در اینجا قوانین و مقررات استفاده از خدمات چامگیر را مطالعه می نمایید.

قوانین و مقررات چامگیر

۱- چامگیر ، به معنای آگاه و خوشنما است. ما در چامگیر به دنبال آگاهی رسانی به شما هستیم و معتقدیم با دانش بیشتر، تجربه بهتری از سفر خواهید داشت. ما پاسخگوی همه سوالات شما هستیم.

۲- چامگیر خدمات خود را از کارگزاران مختلف تهیه و در اختیار شما قرار می دهد. ما در قرارداد خود که با شما منعقد می کنیم، نام کارگزار و شماره مجوز آن را ذکر می کنیم. این در راستای آگاهی رسانی به شما و اطمینان از صحت خدمات است. شما در ازای استفاده از خدمات ما هیچ هزینه اضافه ای پرداخت نمی کنید و هزینه پرداختی شما به چامگیر همان هزینه ای است که در صورت تماس با کارگزار اصلی پرداخت خواهید کرد.

۳- خدمات گشت ها، دقیقا به همان صورتی که در سایت ذکر گردیده است برگزار می شود. هر گونه خدمات اضافی درخواستی از سوی شما مستلزم پرداخت هزینه اضافی خواهد بود.

۴- حضور به موقع در محل شروع گشت ها، در فرودگاه و ایستگاه های قطار برای طی مراحل لازم و در هتل برای ثبت مشخصات و شروع روزهای اقامت، وظیفه کاربر است و هر گونه خسارتی که در نتیجه عدم حضور به موقع وی حادث شود، بر عهده کاربر خواهد بود و هیچگونه خسارتی توسط چامگیر پرداخت نخواهد شد.

۵- قوانین کنسلی برای همه خدمات شامل تور، گشت، پرواز، قطار و هتل به صورت موردی و بسته به خدمات درخواستی متفاوت است. کاربر موظف است در صورتی که شرایط خاصی را مد نظر دارد، پیش از قطعی شدن سفارش و پرداخت هزینه و دریافت بلیط یا ووچر هتل این موضوع را به اطلاع چامگیر برساند. پس از قطعی شدن و دریافت بلیط و ووچر، هیچ مسئولیتی بر عهده چامگیر نخواهد بود.

۶- هیچ پرداختی بدون انجام هماهنگی با پشتیبانی چامگیر موجه نیست و در صورتی که خدمات درخواستی قابل ارایه نباشد، مبلغ پرداختی پس از ۲۴-۴۸ ساعت و پس از کسر کارمزد انتقال بانکی به کاربر برگشت داده می شود.

۷- چامگیر خود را در برابر اطلاعات و مدارک کاربران مسئول می داند و از قراردادن آنها به غیر، به جز مواردی که درخواست قانونی از مراجع ذیصلاح دریافت نماید، خودداری خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 ۸۸۹۴۶۵۴۱