اخذ ویزای کشورهای آسیایی
مدارک مورد نیاز برای ویزای کشورهای آسیایی
۱۹ بهمن, ۱۳۹۵

هتلهای نزدیک سفارت در آنکارا

هتلهای نزدیک سفارت در آنکارا

آنکارا در ترکیه همانند استانبول از جاذبه های توریستی برخوردار نیست. با این حال سفارت های کشورهای آمریکا، کانادا و انگلیس در این شهر قرار دارد. به همین دلیل همواره میزبان افراد زیادی از ایران است. اینجاست که رزرو هتلهای نزدیک سفارت در آنکارا اهمیت پیدا می کند. در این مطلب شما را با برگزیده ای از بهترین هتل های آنکارا که دسترسی خوبی به سفارت ها دارند آشنا می کنیم.

هتل های نزدیک سفارت با دسترسی آسان

جاذبه های آنکارا به پای استانبول و سایر شهرهای توریستی این کشور نمی رسد. اما کیفیت هتل، شهر نمی شناسد. با این حال معیارهای انتخاب هتل در هر شهر ممکن است بر انتخاب ما تاثیر بگذارد. یکی از مهمترین معیارها نزدیک بودن به جایی است که قصد بازدید از آن را داریم. در مورد آنکارا، سفارت آمریکا، سفارت کانادا و سفارت انگلیس برای ایرانیان اهمیت دارد. زیرا در حال حاضر صدور ویزای این سه کشور در داخل ایران امکان پذیر نیست.

هتلهای نزدیک سفارت آمریکا

سفارت آمریکا در منطقه کاواکلیدر (Kavaklıdere) آنکارا در مجاورت بلوار آتاتورک قرار گرفته است. اطلاعات تماس این سفارت به شرح زیر است:

Remzi Oğuz Arık, 06540 Çankaya/Ankara, Turkey

 turkey.usembassy.gov

 +۹۰ ۳۱۲ ۴۵۵ ۵۵ ۵۵

چند هتل در نزدیکی این سفارت وجود دارد. از جمله Hotel Best که هم نزدیک سفارت و هم نزدیک مرکز درمانی برای مدیکال چک مورد نیاز سفارت است. امتیاز این هتل در سایت بوکینگ ۷٫۶ و در تریپ ادوایزر ۴ است. ظاهر و طراحی این هتل کمی قدیمی است. همینطور با توجه به منطقه ای که در آن قرار دارد، کمی سر و صدا در اتاق ها حس می شود. با این حال محل عالی، اتاق های دلباز بالکن دار، صبحانه خوب و رفتار دوستانه کارمندان آن را به یکی از گزینه ها برای کسانی تبدیل می کنند که قصد مراجعه به سفارت آمریکا را دارند.

 رزرو هتل در آنکارا و پرواز ماهان

هتل دیگر در نزدیکی سفارت آمریکا Ankara Plaza Hotel است. امتیاز این هتل در بوکینگ ۸ است. آنکارا پلازا هتل یکی از هتلهایی است که از نظر کاربران ارزشی بیشتر از پولی که پرداخت می کنید در اختیارتان می گذارد. راحتی، تمیزی اتاقها، رفتار محبت آمیز کارمندان، صبحانه عالی و امکانات کامل هتل نظیر سالن ورزشی، چند رستوران و کافه، سونا و حمام ترکی، همگی در کنار نزدیکی این هتل به سفارت آمریکا، این هتل را در میان بهترین هتلهای نزدیک سفارت آمریکا قرار می دهد.

هتل های نزدیک سفارت در آنکارا

هتلهای دیگری نظیر Midas Hotel و Siyav Otel هم در نزدیکی این سفارت از جمله هتلهای خوب این منطقه هستند. هتلهای دیگری هم در این منطقه با دسترسی مناسب به سفارت آمریکا وجود دارند. برای اطلاع از این هتل ها می توانید با ما تماس بگیرید.

هتلهای نزدیک سفارت انگلیس و کانادا

سفارت انگلیس (بریتانیا) و سفارت کانادا به فاصله کمی از هم در منطقه چانکایا (Çankaya) قرار دارند. در این منطقه تراکم هتل ها کمتر است. اما کم پیش می آید که نتوانید اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید.

مشخصات سفارت کانادا به شرح زیر است:

Aziziye, Ahenk Sk., 06690 Çankaya/Ankara, Turkey

canadainternational.gc.ca

+90 312 409 27 00

مشخصات سفارت بریتانیا در آنکارا هم به شرح زیر است:

Çankaya, Şht. Ersan Cd. 46/A, 06680 Çankaya/Ankara, Turkey

 gov.uk

+90 312 455 33 44

دو هتلی که به فاصله بسیار کمی از سفارت کانادا و بریتانیا قرار دارند، Hotel Marya و Midi Hotel هستند. فاصله پیاده از این هتلها تا سفارت کمتر از ۱۰ دقیقه است. از این بین هتل ماریا کمی قدیمی تر است و امتیاز آن در بوکینگ هم ۷٫۲ است. در حالی که میدی هتل با امتیاز خیلی خوب ۸٫۵ و ظاهر مدرن خود، شاید برای بسیاری از افراد جذاب تر باشد. البته به همین نسبت قیمت رزرو Midi hotel معمولا گران تر از هتل ماریا آنکارا است.

اگر کمی فاصله بگیریم، در قسمت شمالی سفارت کانادا در آنکارا هم دو هتل خیلی خوب دیگر قرار دارد. یکی CK Farabi Hotel با امتیاز عالی ۸٫۷ در بوکینگ و Niza Park Hotel با امتیاز ۸٫۳ در بوکینگ. فاصله پیاده این دو هتل از سفارت کانادا کمتر از ۲۰ دقیقه و با خودرو حدود ۵ دقیقه است. مسئولین این دو هتل همواره پیگیر نظرات مسافران هستند و کوچکترین مشکلات هم پیگیری می کنند. همین روحیه را در هتل هم حس می کنید. کارمندان مهربانی که هر کمکی از دستشان بر بیاید برای شما انجام می دهند.

سه هتل ۵ ستاره Swiss Otel Ankara ، Sheraton Ankara Hotel و Ankara HiltonSA هم سه هتل لوکس با دسترسی خوب به سفارت بریتانیا و کانادا هستند.

سفر خود به آنکارا برای وقت سفارت را به چامگیر بسپارید

همه هتلهایی که در این مطلب عنوان شدند را می توانید با پرواز رفت و برگشت ماهان و ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی، با بهترین نرخها از چامگیر تهیه کنید. با ما تماس بگیرید. 

۸۸۹۴۶۵۴۱ – ۰۹۲۱۳۶۱۳۸۶۸

 تماس مستقیم از طریق تلگرام

 

دیدگاه ها بسته شده است